خانه » گالری عکس » عکس رضا رویگری و همسر سابقش و همسر دومش تارا کریمی + بیوگرافی

عکس رضا رویگری و همسر سابقش و همسر دومش تارا کریمی + بیوگرافی

عکس رضا رویگری و همسر دومش تارا کریمی

عکس رضا رویگری و همسر دومش تارا کریمی

عکس رضا رویگری و همسر دومش تارا کریمی

عکس رضا رویگری و همسر دومش تارا کریمی

عکس رضا رویگری و همسرش سابقش

عکس رضا رویگری و همسرش سابقش

عکس رضا رویگری و همسر سابقش و همسر دومش تارا کریمی + بیوگرافی رضا رویگری

بیوگرافی رضا رویگری :

رضا رویگری متولد ۶ دی ۱۳۲۵، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و خواننده ایرانی است. او همچنین در حرفهٔ نقاشی نیز فعال بوده و در سالهای اخیر در نمایشگاه‌هایی در ایران و آمریکا، آثارش را به نمایش گذاشته است. وی خوانندهٔ سرود معروف «ایران ایران» (الله الله) دراول انقلاب می‌باشد.وی همچنین بعنوان خواننده آلبوم کازابلانکا را در سال ۱۳۹۱ متشر نمود.

وی در طی ازدواج دوم خود با یک دختر که 43 سال از خودش کوچک تر است ازدواج کرده.همسر وی تارا کریمی در سن ۲۳ سالگی با وی مزدوج شد

رویگری تا کنون در ۳۹ فیلم سینمایی بازی کرده که مهمترین آنها عبارتند از : بوتیک ، قرنطینه ، مجنون لیلی ، قرار بعدی همانجا ، راه بهشت ، اخراجی‌ها ۳ ، شور شیرین ، موج سوم ، چشمک ، مسافر ری ، جوانی ، ماه عسل ، افسانه مه پلنگ ، خانه خلوت ، دیدار در استانبول ، رانده شده ، شب بیست و نهم ، وسوسه، سرزمین آرزوها ، غریبه ، کانی مانگا ، اجاره‌نشین‌ها ، یوزپلنگ و عقاب‌ها.

او همچنین در ۳۴ تله فیلم و سریال بازی کرده که از این نظر یکی از  هنرمندان پرکار محسوب میشود ،سریال هایی نظیر مدینه ، زمانی برای عاشقی ، سه، پنج، دو ، موج و صخره ، تاوان ، ملکوت ، دارا و ندار ، مختارنامه ، سال‌های مشروطه ، به کجا چنین شتابان ، پول کثیف ، معصومیت از دست رفته و…

داستان آشنایی رضا رویگری و همسرش تارا کریمی

زمانی که رضا رویگری به عنوان مهمان در یک برنامه افتتاحیه به شیراز مسافرت کرد ، دوست تارا به عنوان مسئول میزبانی از ایشان تعیین شد و آشنایی تارا و رضا از همین جا شروع شد. تارا میگوید اصلا نمیدانسته رضا بازیگر است و در واقع اصلا او را نمیشناخته!

واقعا تا آن موقع نمی دانستم ایشان بازیگر است و او به من پیشنهاد تماشای فیلم “بوتیک” را داد و زمانی که این فیلم را دیدم یک جورهایی واقعا ترسیدم و فکر کردم نکند شخصیتش مانند شخصیت داخل فیلم باشد و برای همین تا یک مدت به تلفن‌هایش جواب نمی‌دادم تا اینکه خودش پیامک داد و من هم پرسیدم شخصیت شما همین طوری‌ست؟ و ایشان هم پاسخ داد آن فقط یک نقش است و سپس پیشنهاد داد “اجاره نشینها” و بعد “مختارنامه” را ببینم.

مخالفت های خانواده و پدر تارا کریمی

پدرم مخالف بود و حتی خواهر بزرگم مدام به من می‌گفت چه اتفاقی افتاده، تو که برنامه دیگری برای زندگی‌ات داشتی و نمی‌خواستی ازدواج کنی. اما به هر حال این اتفاق افتاد. خیلی‌ها می گفتند رضا جای پدرت است و از این ازدواج برحذر کن ولی حرف مردم برایم مهم نبود.

بخاطر اموال و وضعیت اقتصادی رضا با او ازدواج نکردم

زمانی که من با رضا ازدواج کردم تنها با یک حلقه ازدواج کردیم. رضا یک خانه داشت که آن را هم بابت اینکه پسرش به خاطر عدم پرداخت مهریه به زندان نیفتد فروخت. حتی خانه ای که در آن ساکن هستیم اجاره ای است.

 

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

پنج × چهار =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز